Dijital Strateji, Planlama ve Yönetimi

Dijital mecralarda yola çıkış noktamızı birlikte belirliyoruz. Hedef Kitle Analizi, Rakip Analizi, Etkileşim Stratejisi Geliştirme ve Yönetimi, Kampanya Geliştirme gibi süreçleri başarıyla yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka kimliğinizi, dijital platformlardaki profilinize yansıtarak sosyal medyada temsil ediyoruz. Hesap Yönetimi, İçerik Yönetimi, Topluluk Yönetimi, Kriz Yönetimi, İtibar Yönetimi görevlerini üstleniyor, markanıza yön veriyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Hedef kitlenize ulaşmanız için en etkin araçları kullanıyor, dijitaldeki etkileşim gücünüzü artırıyoruz. Reklam Stratejisi Planlama hizmetimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun reklam modeli ve kampanyalarını sunuyoruz.

Arayüz Tasarımı

Marka imajını yansıtacağınız, dijital dünyadaki vitrininizi tasarlıyoruz. Markaya dair ilk izlenimi güçlü tutacak ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak tasarımlar yaratıyoruz.

Tanıtım Filmi

Hikayenizi kitlelere duyurarak sizi en doğru şekilde tanıtıyor, marka bilinirliğinizi güçlendiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan, çalışma alanlarınıza ve markanıza dair detaylı bilgi veren; tanıtım filmleri oluşturuyor, markanızı hedef kitlenize sunuyoruz.

Video Prodüksiyon

Hayal gücümüzü gerçeğe dönüştüren yaratıcı videolar üreterek ilgi çekici bir marka imajı yaratıyoruz. Markanızın ihtiyaçlarına yönelik; 2 ve 3 Boyutlu Animasyon Tasarımları,  Kurgu/Montaj, Reel Çekim ve Seslendirme hizmetlerimizle ses getiren tanıtım çalışmaları hazırlıyoruz.