dopamin-logo
Hakkımızda

Markanıza Değer Katan Çözümler Üretiyoruz.

Çözüm ortaklığı sunduğumuz markalarımızın konvansiyonel ve dijital iletişim süreçlerinde en etkin yöntemleri kullanarak yaratıcı işler ortaya çıkarmak için bir araya gelen kreatif bir ekibiz. Markalarımızın ihtiyaçlarını analiz ederek birlikte adım attığımız markalaşma sürecine rehberlik ediyor, marka hedefleri doğrultusunda stratejiler geliştirerek yol haritamızı belirliyoruz. Logo tasarımlarına kreatif bakış açımızı taşıyor, kurumsal kimlik çalışmalarına marka imajını yansıtıyor, tüm mecralarda marka algımızı sürdürecek iletişim dilini belirliyoruz.

İletişim partnerliğini üstlendiğimiz her markamıza, farklı yönlerini açığa çıkaran ve yer aldığı sektördeki marka değerine vurgu yapan çalışmalarımızla destek oluyoruz. Markamızın hitap edeceği kitleyi, içinde var olduğu pazarı, hedeflerini, marka değerlerini analiz ediyor; stratejik çözümler ve kampanyalar geliştiriyoruz. Dijital dünyanın dinamiklerine uyumlu, kreatif görüşü yansıtan strateji, konsept ve içerik üretimi ile sosyal medya yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Markalarımızı kitlelere ulaştırıp, sesini sosyal ve dijital platformlarda duyuran; dijital reklam planları sunuyor, sürdürdüğümüz sosyal medya yönetimi sürecine, reklam kampanyalarımızı başarıyla entegre ediyoruz. En etkin reklam modelleri ile dijital dünyadaki erişim gücünü artırıyoruz. Bütünleşik bir hizmet anlayışı ile yürüttüğümüz çalışmalarımızı; hareketli görsel tasarım, tanıtım filmi, post-prodüksiyon ve web arayüz tasarımı çözümlerimizle destekliyoruz.

Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım
Marka imajınızı oluşturan tüm değerleri yaratıcı bakış açımızla üretiyor, dikkat çeken logo tasarımlarından bütünlük sunan kurumsal kimlik çalışmalarına kadar tasarıma dair her süreci markanız özelinde belirlediğimiz iletişim dili ile şekillendiriyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi
Marka kimliğinizi, dijital platformlardaki profilinize yansıtarak sosyal medyada temsil ediyoruz. Hesap Yönetimi, İçerik Yönetimi, Topluluk Yönetimi, Kriz Yönetimi, İtibar Yönetimi görevlerini üstleniyor, markanıza yön veriyoruz.
Dijital Reklam Yönetimi
Hedef kitlenize ulaşmanız için en etkin araçları kullanıyor, dijitaldeki etkileşim gücünüzü artırıyoruz. Reklam Stratejisi Planlama hizmetimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun reklam modeli ve kampanyalarını sunuyoruz.
Arayüz Tasarımı
Marka imajını yansıtacağınız, dijital dünyadaki vitrininizi tasarlıyoruz. Markaya dair ilk izlenimi güçlü tutacak ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak tasarımlar yaratıyoruz.
Video Prodüksiyon
Hayal gücümüzü gerçeğe dönüştüren yaratıcı videolar üreterek ilgi çekici bir marka imajı yaratıyoruz. Markanızın ihtiyaçlarına yönelik; Animasyon Tasarımları, Kurgu/Montaj, Reel Çekim ve Seslendirme hizmetlerimizle ses getiren tanıtım çalışmaları hazırlıyoruz.
Tanıtım Filmi
Hikayenizi kitlelere duyurarak sizi en doğru şekilde tanıtıyor, marka bilinirliğinizi güçlendiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan, çalışma alanlarınıza ve markanıza dair detaylı bilgi veren; tanıtım filmleri oluşturuyor, markanızı hedef kitlenize sunuyoruz.
Our vision
01. Search Engine Optimization
02. Search Engine Marketing
03. Website Strategy and Social Media Marketing
04. Content Generation and Optimization

Ekibimiz

Ajans Başkanı
Nurettin Yay
Ajans Başkan Yardımcısı
Nevzat Barış Yay
Koordinatör / Sosyal Medya Uzmanı
Gözde Akkın
Reklam Yazarı
Dilşat İldiz
Sanat Yönetmeni
Aylin Öktem
Grafik Tasarımcı
Hazal Erol